VEĽKÁ LETNÁ SÚŤAŽ

Každá účtenka vyhráva!

Vážený zákazník, naša súťaž už skončila. Ak ste vyhrali zľavový kód na ďalší nákup, môžete ho kedykoľvek uplatniť v nákupnom košíku na našom e-shope.

Váš klub zdravia Walmark

PREJSŤ NA E-SHOP

Máte akúkoľvek otázku k súťaži?
Kontaktujte nás na 0800 191 191.

ceny
2. cena

Smart Watch Fitbit Blaze

Druhou cenou sú fitnes hodinky Smart Watch - Fitbit Blaze. Tieto športové a elegantné hodinky sa budú hodiť pre všetkých, ktorí to s pohybom myslia vážne. Na hodinkách je možné meniť remienok, takže si ich môžete vziať pokojne aj k obleku do zamestnania. Zistiť viac.

1. cena

Zájazd pre dve osoby do Egypta od CK Blue Style

Hlavnou cenou, ktorú Vám prináša cestovná kancelária Blue Style, je zájazd pre dve osoby do luxusného päťhviezdičkového hotela Garden Dream Lagoon Beach Resort v obľúbenom egyptskom letovisku Marsa Alam. Vyberať môžete hneď z niekoľkých termínov s odletom a príletom v mesiaci september. Hotel leží pri veľmi peknej piesčitej pláži, ktorá nabáda k prežitiu pohodových dní. Vychutnajte si okamihy plné slnka na tomto okúzľujúcom mieste! Pre milovníkov aktívnej dovolenky sú tu pripravené animačné programy. Oddýchnuť si môžete vo wellness centre alebo na masáži. Zistiť viac.

3. cena

Smoothie mixér Eta Blendic Premium

Treťou cenou je stolný smoothie mixér Eta Blendic Premium, s ktorým môžete pripraviť jednoducho a rýchlo ovocné i zeleninové smoothie, ľadovú triešť alebo mliečne koktaily. Zistiť viac.

4. cena

Smart Watch Carneo Edge

Štvrtou cenou sú chytré hodinky Smart Watch - Carneo Edge, s ktorými získate elegantný a funkčný doplnok nabitý funkciami, ako je spárovanie s vaším smartfónom. Tento malý pomocník na ruke v sebe obsahuje aj krokomer, stopky, budík, fotoaparát aj prehrávač hudby. A vďaka odolnosti proti vetru a dažďu s ním môžete vyraziť aj do prírody. Zistiť viac.

5. cena

Smart Watch Carneo Black Eye

Piatou cenou sú chytré hodinky Carney Black Eye, do ktorých sa zmestí veľa funkcií, ktoré vám uľahčia deň. Okrem iného v nich nechýbajú ani športové štatistiky, takže budete okamžite vedieť, koľko ste spálili kalórií, koľko krokov ste urobili a ako dobre ste sa vyspali. Zistiť viac.

6. cena

Balíček produktov Walmark v hodnote 80 EUR

Šiestou cenou je balíček produktov Walmark podľa vlastného výberu v hodnote 80 EUR. Neváhajte a vyberte si z produktov pre seba a svojich blízkych.

HLAVNÉ CENY VÁM PRINÁŠA

Blue Style

CK Blue Style patrí medzi TOP 3 cestovné kancelárie v ČR špecializujúce sa na letecké dovolenky. V ponuke CK nájdete cez 30 destinácií od tradičných stredomorských až po tie exotické. Samozrejme nechýbajú obľúbené hotely s konceptom Croco a Blue Klubov alebo hotely len pre dospelých. Tým však repertoár zďaleka nekončí. Nevybrali ste si? Nevadí! Dovolenku možno doslova ušiť na mieru, nech sú vaše priania akékoľvek. Vysoká kvalita služieb a vaša úplná spokojnosť sú úplne zásadné!

Datart

DATART INTERNATIONAL, a.s. je popredný maloobchodný predajca zameraný na spotrebnú elektroniku. Na českom a slovenskom trhu pôsobíme už od roku 1990 a za túto dobu sme si získali veľa spokojných zákazníkov, ktorí nás vyhľadávajú kvôli kvalitnému tovaru za najlepšie ceny a taktiež vďaka bohatej ponuke služieb. V našich predajniach a e-shope nájdete široký sortiment spotrebnej elektroniky, najmä domáce spotrebiče, audio, video, PC a telekomunikačnú techniku vrátane príslušenstva.

PODMIENKY SÚŤAŽE